0 Összehasonlítás

Karrier

Ismerd meg aktuális állásajánlatainkat!

Magyarország kiemelkedő új és használt busz értékesítő vállalata és kiemelkedő szereplője vagyunk. Vállalatunknál több mint 100 alkalmazott dolgozik nap, mint nap. Egy összetartó és lendülettel teli csapattal szeretnél együtt dolgozni?

Csatlakozz hozzánk!

Haszongépjármű értékesítő

FELADATOK

  • Használt buszok megvásárlása, beszerzése belföldről és külföldről
  • Buszok bérbeadása, értékesítése
  • Árkalkulációk, ajánlatok készítése
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása a telephelyen és a partnereknél
  • Ügyfélkapcsolati rendszer precíz kezelése, partnerkapcsolatok folyamatos ápolása
  • A meglévő készlet figyelése, állapotának felmérése
  • Hirdetések kezelése

ELVÁRÁSOK

  • Gépjármű értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • B + C kategóriás jogosítvány- D kategória előny
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási, szervező – és problémamegoldó készség
  • Határozott, hiteles fellépés
  • Dinamikus és precíz munkavégzés
  • Ügyfél-centrikus magatartás
  • Üzleties megjelenés
  • Műszaki beállítottság

ELVÁRÁS

  • Idegen nyelv ismerete (angol és/vagy német)
  • Műszaki végzettség

AMIT NYÚJTUNK

  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fix alapfizetés + teljesítményarányos jutalékos bér- próbaidő után
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (telefon, laptop)
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kellemes, igényes munkahelyi környezet

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I)

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT

1-3 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Százhalombatta, 2440 Belterület 2982/8

loading